Yargının Pedofili ile İmtihanı: Organize Şekilde Plan Yapan Sapık Şizofrenmiş

Gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında yargıda yaşanan bir skandalı yazdı. Çocuk hastalıkları ve çocuk cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Ayşenur Celayir adına açılan hesapla yapılan çocuk istismarı, mahkemede yapılan şizofreni savunmasının geçerli olmasıyla üstü kapatıldı.

Real Madrid’in formasını giyen futbolcularının adının karıştığı çocuk pornosu skandalı dünün en fazla konuşulan olaylarından oldu.

Gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Türkiye’de yaşanan çocuk istismarı sonrası yargının verdiği kararı eleştirdi.

Altaylı’nın yazısı şu şekilde;

“Çocuk hastalıkları ve çocuk cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Ayşenur Celayir’in suç duyurusu, iğrenç bir olayı ortaya çıkardı. Prof. Celayir, kendi adına açılmış bir sosyal medya hesabını fark etti. Bu hesap, teşhis ve tedavi maksatlı olarak annelerden çocuklarının genital bölgelerinin fotoğraf ve videolarını istiyordu. Prof. Dr. Celayir’in böyle bir hesabı yoktu, böyle bir hizmeti de yoktu.”

“Hemen savcılığa koştu ve suç duyurusunda bulundu. Emniyet Siber Suçlar birimi devreye girdi. Bir hekimin adını kullanarak, çocukların cinsel bölgelerinin fotoğraf ve videolarını toplayan pedofil sapık yaşadığı taşra kentinde yakalandı. Pedofilin elinde çocuklarla ilgili çok miktarda içerik vardı. Sapık gözaltına alındı, mahkemeye çıkarıldı. Sonra ne oldu dersiniz! Sonrası felaket ve rezalet.”

“Serbest bırakıldı. Şaka yapmıyorum. Serbest bırakıldı. Şizofren olduğu ve akli melekelerinin yerinde olmadığı yolundaki savunması kabul gördü ve tahliye edildi. Mahkemeye göre, bu sapığın akli melekeleri annelerin bir kadın doktora daha çok güveneceğini hesaplayarak, bir kadın doktor adına sahte Instagram ve Facebook hesapları açıp, anneleri kandırabilecek ve çocuklarının cinsel bölgelerinin görüntülerini toplayacak kadar yerinde, ama bu işlediği suçlardan ceza almayacak kadar eksikti. Cihan Kaleci adlı bu kişi bu işi bir meslek haline getirmişti ve Sakarya’da başkalarına da aynı tezgahı kurmuştu ama şizofrendi, aklı melekeleri yerinde değildi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x